نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی

( نرم افزار فیکس اسمارت سابق )

فینتی یک نرم افزار مدیریت تعمیرگاه قدرتمند است که طیف گسترده‌ای از امکانات و ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد. فینتی با استفاده از فناوری نوین و رویکرد هوشمندانه، به تعمیرگاه‌ها کمک می‌کند فرآیندهای پذیرش تعمیرگاه و تمام پروسه تعمیر دستگاه را بصورت خودکار و آسان مدیریت کنند و مشتریان را بصورت پیامکی و آنلاین در جریان تعمیر دستگاه هایشان قرار میدهد و این روند باعث بهبود ارتقای ارزش برند شما در ذهن مشتری میشود؛ همچنین فینتی به کسب و کار شما به صورت چشمگیری کمک می‌کند و بهبود‌های مهمی را در مدیریت تعمیرگاه و ارتقاء سطح خدمات پس از فروش به شما ارائه می‌دهد.

محاسبه اتوماتیک دستمزد پرسنل فروش و تعمیرکاران بصورت ثابت یا کمیسیون درصدی %

مدیریت پرسنل و کارمندان حقوق ها و دستمزدهایشان همیشه چالش بزرگی برای مدیران و کارشناسان فنی مراکز گارانتی است. هرچقدر این تعداد بیشتر باشد محاسبات پیچیده تر میشود مخصوصا که اگر با تعمیرکاران یا فروشندگان براساس خدمات یا تعمیرات یا فروشی که دارند براساس حجم سود درصدی را بعنوان کمیسیون به انها پرداخت میکنید!

تمام پروسه محاسبات سود و زیان و % درصد کمیسیون فروشندگان و تعمیرکاران در فینتی بصورت خودکار و تمام اتوماتیک محاسبه میشود؛ بی نقص و بسیار دقیق!
این یکی از دلایل محبوبیت فینتی است!

شبکه سازی آسان و قدرتمند در عرض ۱ دقیقه بدون یک ریال هزینه!

مدیریت کسب و کار میتواند با چند کلیک ساده و در کمتر از یک دقیقه برای پرسنل فروش و تعمیرکاران نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی تعریف کند و پرسنل شرکت هریک میتوانند با نام کاربری و کلمه عبور خودشان وارد نرم افزار فینتی شوند و مدیر کسب و کار با توجه به سمت و مسولیت های هرکدام از پرسنل میتواند محدودیت هایی به امکانات نرم افزار به هریک از نیروهایش اعمال کند!
بدون نیاز به کابل کشی شبکه و بدون نیاز به خرید نسخه شبکه بدون نیاز به اکانت های مجزا و بدون هزینه های هنگفت ده ها میلیونی!
شما با چند کلیک ساده جهش بزرگی برای کسب و کارتان میتوانید ایجاد کنید؛ حرکتی رو به جلو و ارزشمند و بسیار مقرون بصرفه!

امکانات نسخه یکپارچه ؛ نرم افزار مدیریت تعمیرگاه حسابداری و انبارداری فینتی