یکم بیشتر از درباره ما

ما در سال ۱۳۸۶ (۲۰۰۷/۲۰۰۸) با تعمیر لپ‌تاپ‌ها شروع به کار کردیم و سپس فعالیت مان را به تعمیرات موبایل هم گسترش دادیم. در این مدت نرم افزارهای حسابداری و مدیریت تعمیرگاه مختلفی را خریداری کرده بودیم اما هیچکدام آن چیزی که میخواستیم نبود و ای کاش های ما تمام نمیشد! ای کاش آنلاین بود، ای کاش تحت شبکه میشد، ای کاش قیمتش مقرون بصرفه بود، خیلی گرونه و این ای کاش ها کم نبودند!
و این نیاز برای مجموعه ما بوجود آمد بنابراین تصمیم گرفتیم یک برنامه مدیریت تعمیرگاه برای خودمان بنویسیم و نوشتیم!
تیم برنامه‌نویسی ما حدود ۲ سال درگیر توسعه برنامه بود و در نهایت برنامه مدیریت تعمیرگاه آنلاین مجموعه خودمان در خرداد ۱۴۰۱ آماده شد که به تمام نیازهای ما پاسخ میداد؛ همان چیزی که میخواستیم! اسمش را فینتی Finty گذاشتیم به معنای دوستی | خالص |
فینتی آنلاین بود و امکانات متنوعی ارائه می‌داد. با گذشت زمان، بخش های حسابداری و انبارداری را به آن اضافه کردیم و به تجاری‌سازی آن پرداختیم تا کسب‌وکارهای دیگر نیز بتوانند از آن بهره‌مند شوند. نرم افزار فینتی تبدیل به یک نرم‌افزار یکپارچه و کامل مدیریت تعمیرگاه حسابداری و انبارداری آنلاین شد و در بسیاری از صنوف و کسب‌وکارها مورد استفاده قرار گرفت.
فینتی Finty توسط تیم وبسایت معتبر دکتر بایوس قدرت گرفته است و تمام و کمال و تمام قد پشت نرم افزار فینتی ایستاد؛ دکتر بایوس از سال ۱۳۹۴ در زمینه آموزش تعمیرات موبایل و لپ تاپ در سطح بین المللی فعالیت میکند که میتوانید وب سایت فارسی را از آدرس Dr-Bios.ir و نسخه انگلیسی را هم از آدرس Dr-Bios.com مشاهده بفرمایید.
با توجه به اینکه دکتربایوس به یک برند بین المللی تبدیل شده بود و اکثر تعمیرکاران داخل ایران و خارج از کشور هم میشناختند و مشتریان خارجی دکتربایوس هم استقبال ویژه ای از نسخه انگلیسی Finty کرده بودند از این رو ما به رشد و توسعه بیش از پیش فینتی پرداختیم و امیدواریم با تلاش و پشتکار بیش از پیش و حمایت شما نام میهن عزیزمان ایران را باری دیگر در عرصه نرم افزارهای مالی و آنلاین مطرح کنیم.