Play Video

سرویس پروفایل

در سرویس پروفایل فینتی شما می توانید تمامی اطلاعات کسب و کار خود شامل شماره تلفن ها ، آدرس ، لوگوی مجموعه ، امضای مدیریت و… را اضافه کنید.

در این سرویس می توانید قرار دادها و قوانین مجموعه در بخش های مختلف را ثبت کنید تا این قوانین در فاکتور ها و قبض ها درج شود و به اطلاع مشتریان برسد.

همچنین تنظیمات مربوط به پیامک های هر بخش نیز در این سرویس بنا به نیاز شما سفارشی سازی می شود.

Play Video

سرویس کاربران

هر شخصی که طرف حساب مجموعه ی شماست در لیست کاربران قرارا خواهد گرفت.

در این سرویس امکان تعریف کاربران با تمام مشخصات و دسته بندی آنها در گروه های کاربری متفاوت مانند مشتریان ، همکاران ، تعمیرکاران و … وجود دارد.

یکی از مهمترین ویژگی های سرویس کاربران فینتی امکان تعیین مانده ی اول دوره برای هر شخص می باشد. بدین ترتیب شما به راحتی می توانید مانده حساب قبلی افراد را نیز در سیستم داشته باشید.

Play Video

سرویس لاگ

با توجه به امکان تعریف دسترسی برای پرسنل و تعمیرکاران در سیستم و ایجاد شبکه داخلی بین آنها سرویس لاگ برای مدیریت سرویسی بسیار کاربردی خواهد بود که از این طریق زمان و تاریخ ورود هر یک از پرسنل به سیستم را کنترل و مدیریت کند.

Play Video

سرویس دسترسی

قطعا یکی از نیازهای کسب و کارهای متوسط و بزرگ ایجاد شبکه داخلی بین پرسنل می باشد.

با قابلیت آنلاین بودن فینتی شما بدون نیاز به خرید قفل سخت افزاری و نسخه کلاینت به راحتی می توانید برای پرسنل خود دسترسی به سیستم را ایجاد و سفارشی سازی کنید که به چه بخش هایی دسترسی داشته باشند و پنل کاربری آنها را کنترل کنید.

برای آشنایی بیشتر با عملکرد این سیستم شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم.

Play Video

سرویس عناوین

عناوینی مانند آقا ، خانم ، شرکت و… را که نیاز دارید قبل از اسم طرف حساب ها در سیستم درج شود را می توانید با استفاده از این سیستم اضافه کنید.

و عنوانی که پرکاربرد تر از دیگر عناوین می باشد را به عنوان پیشفرض انتخاب کنید.

Play Video

سرویس گروه کاربری

با استفاده از سرویس گروه کاربری فینتی می توانید هر یک از طرف حساب ها را در گروه های خاص مانند تعمیرکاران ، مشتریان ، همکاران و … دسته بندی کنید.

با تعیین گروه کاربری برای اشخاص به راحتی هنگام گزارش گیری می توانید آها را تفکیک کنید.

برای آشنایی با تنظیمات مربوط به سرویس گروه کاربری شما را به دیدن این ویدیو دعوت می کنیم.

Play Video

سرویس خدمات

با سرویس خدمات در تنظیمات فینتی می توانید تمامی خدماتی که در تعمیرگاه شما ارائه می شود را به همراه قیمت پایه در سیستم وارد کنید و در هنگام ثبت فاکتور برای مشتری به راحتی و فقط با یک کلیک خدمت موردنظر را انتخاب و فاکتور کنید.

Play Video

سرویس دستگاه های ورودی

هر نوع دستگاهی که در تعمیرگاه شما پذیرش می شود را می توانید در سیستم وارد و پرکاربردترین آنها را به عنوان پیشفرض انتخاب کنید.

ما با توجه به صنف کاری شما دستگاه هایی را به صورت پیشفرض در سیستم تعریف کرده ایم که شما می توانید باتوجه به ورودی های تعمیرگاه آنها را حذف یا اضافه نمایید.

Play Video

سرویس برند

با این سرویس می توانید انواع برند را برای دستگاه های ورودی تعمیرگاه را تعریف کنید.

با سرویس برند در فینتی می توانید یک برند را به چندین دستگاه اختصاص دهید.

در پنل کاربری شما به صورت پیشفرض با توجه به صنف کاری چندین برند تعریف شده است که شما می توانید با توجه به ورودی های تعمیرگاه آنها را خذف یا اضافه نمایید. 

Play Video

سرویس مدل

با استفاده از این سرویس انواع مدل هر برند دستگاه قابل تعریف می باشد.

در فینتی به صورت پیشفرض انواع مدل دستگاه ها با توجه به صنف کاری در پنل کاربری شما تعریف شده است که می توانید آنها را حذف یا اضافه نمایید.

Play Video

سرویس متعلقات

احتمالا برای شما هم پیش اومده که همراه دستگاهی که پذیرش کردین متعلقاتی بوده باشه و هنگام تحویل اشتباهی رخ داده باشه یا برای مشتری چالشی ایجاد شده باشه.

با سرویس متعلقات فینتی تمامی این چالش ها حل خواهد شد.

به راحتی می توانید برای هر دستگاه ورودی به تعمیرگاه متعلقات تعریف کرده و در قبض پذیرش ثبت کنید تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود.

در قسمت تنظیمات شما می توانید تمامی متعلقات احتمالی را در سیستم تعریف  و در هنگام ثبت پذیرش فقط با چند کلیک آنها را انتخاب کنید.

Play Video

سرویس ایرادات

با سرویس ایرادات فینتی می توانید انواع ایرادات احتمای دستگاه های ورودی را در سیستم تعریف کنید تا در هنگام ثبت پذیرش بدون اتلاف وقت ابراد هر دستگاه را انتخاب و ثبت نمایید.

Play Video

سرویس هزینه ها

با این سرویس می توانید انواع هزینه های تعمیرگاه یا فروشگاه خود را در گروه های متفاوت دسته بندی و ثبت کنید.

با  دسته بندی هزینه ها در امور مالی امکان گزارش گیری تفکیکی هریک برای شما فراهم می شود .

Play Video

سرویس حساب های بانکی

با استفاده از این سرویس می توانید تمامی حساب های بانکی خود را با درج دقیق شمارحساب و دیگر اطلاعات در سیستم تعریف و حساب مدنظر خود را به صورت پیشفرض برای ثبت امور مالی قرار دهید.

Play Video

سرویس معرفی انبار

هر تعداد انباری که در فروشگاه خود دارید را می توانید با استفاده از این سرویس در سیستم تعریف کنید و هر کالایی که در سیستم تعریف می کنید را به انبار مربوط به خودش اختصاص دهید.

Play Video

سرویس گروه و زیرگروه

قطعا در هنگام انبارگردانی متوجه اهمیت دسته بندی کالاها در گروه و زیرگروه های متفاوت شده اید.

در فینتی به راحتی می توانید با توجه به نوع کسب و کار کالاها را در گروه و زیرگروه های متفاوت دسته بندی و هر گروه را به انبار خود اختصاص دهید.

با این سرویس هنگام تعریف کالا در سیستم کالاها به صورت بسیار منظم دسته بندی خواهند شد.