ثبت نام و فعالسازی دوره رایگان

کاربرانی که امروز فرم فعالسازی را تکمیل کنند میتوانند تا تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ بصورت رایگان از نرم افزار فینتی استفاده کنند.

تعرفه های تمدید

تعرفه نسخه پایه فینتی به صورت پیشفرض برای یک مدیر و دسترسی ۲ نفر از پرسنل ماهانه ۲۰۰ هزارتومان می باشد (جمعا ۳ نفر دسترسی) و برای کسب و کارهایی که بیشتر از این تعداد دسترسی نیاز دارند به ازای هر نفر از پرسنل مبلغ ۵۰ هزارتومان به مبلغ  تمدید اضافه خواهد شد.

مثال ۱: کسب و کاری که ۳ نفر یا کمتر دسترسی نیاز دارد مبلغ شارژ ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.
مثال ۱: کسب و کاری که ۵ نفر دسترسی نیاز دارد مبلغ شارژ ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود.

بنابراین تعرفه های فعالسازی و تمدید در فینتی بصورت شناور است و با توجه به تعداد پرسنل شرکت و دسترسی های مورد نیاز هزینه ها متفاوت خواهد بود.
برای افزایش تعداد دسترسی ها میتوانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

تجربه مشتریان

“طی ۱۱ ماه استفاده از فینتی میتونم بگم خیلی از برنامه کاری مجموعه منظم تر شده از همه مهمتر یک پشتیبان صبور پشت این نرم افزار هست که هر چی تا حالا خواستم برام رو فینتی اجرا کردن.”

“من جزو اولین کاربرهای Finty بودم و به جرات میتونم بگم تنها سامانه ای که اطلاعات و تجربه دقیق درباره تعمیرات داره و تونستیم با چند کلیک ساده جهش بزرگی رو در اتوماتیک کردن امور و فرایندها و سیستم سازیمون پیاده سازی کنیم. نکته متفاوت این سامانه تیم پشتیبانی بسیار با حوصله و دقیق و آپدیتهای متفاوت حتی بنا به درخواست و نیازمون بود.”

“بهترین نرم افزار مدیریت تعمیرگاه و حسابداری تحت وب که تا الان دیدم و تجربه استفاده داشتم فینتی بوده ؛ از تمام اینها گذشته پپشتیبانی بسیار بسیار قوی دمتون گرم :) پر قدرت ادامه بدید.”

“یکی از بهترین برنامه های مدیریت تعمیرگاه که از بابت اینکه سازنده ی این برنامه خود آشنایی کامل با دغدغه های این شغل داشته و دارد از اینرو هر آنچه که در ذهن ما سال ها برای ایجاد سیستم سازی در این حوزه میگذشته را به راحتی قابلیت اجرایی به آن بخشیده؛ جا دارد یک دستمریزاد جانانه به شما بگوییم و صمیمانه از بابت پشتیبانی فوق العاده و سریع و  صبور و متین و آگاه و… با صدای گرم و دلنشین تان هم تشکر و قدردانی کنم. ارادتمند | پشتیبانی دکتر اپل”

“من نرم افزارهای حسابداری مختلفی رو تست کردم ولی میتونم به جرات بگم با اختلاف فینتی از همه نظر بهترین و زاییده یک ذهن خلاق هست؛ موفق باشید.”

با توجه به این که از شرکت دیگه بیش از شصت میلیون تومان هزینه کردم و نرم افزار بسیار سطح پایین و قدیمی و بی ارزشی به ما تحویل دادند که دست آخر نتوانستند به ادعای خود عمل کنند و خواسته های ما رو برآورده کنند؛ به نظر من فینتی نرم افزاری هست که آینده بسیار روشنی داره و همچنین با پشتیبانی بسیار قوی میتونه بهترین نرم افزار زمینه حسابداری موبایل و کالای دیجیتال ایران باشه و از همینجا از تمامی اعضای تیم این برنامه قدرتمند تشکر میکنم.

کلمه ی عالی برای کارها و خدماتی که این تیم با این هزینه میکنه کافی نیست. بهترین نرم افزار تعمیرگاهی با پشتیبانی فوق العاده صبور و تیم عالی

من از تجربه ی کار با این نرم افزار خیلی راضیم. مخصوصا اینکه با ویدیوهای آموزشی که توی هر بخشش هست خیلی راحت میشه باهاش کار کرد و پشتیبانی بینظیری دارید. واقعا خدا قوت دارین.

کلا کار من به دوران قبل و بعد از آشنا شدن با فینتی تقسیم میشه :) قبل از ثبت و ضبط کارها توی نرم افزار کارها و حساب کتابها اصلا نظمی نداشت و همه چیز بهم ریخته بود. حتی بعضی کارها رو یادم میرفت انجام بدم بخاطر بهم ریختگی؛ الان خدارو شکر همه چیز رو رواله دستگاه ها سر نوبت خودشون بررسی میشه و دقیق میدونم رو چه دستگاهی چه کارایی کردم.

شما بی نظیرید. به نظر م چیزی که خوب نباشه رو ازش تعریف میکنن. شما تعریف نیاز ندارید خود به خود ثابت شده هستید.

“واقعا با این سیستم هم کلاس کار واسه پذیرش رفته بالا هم حساب کتابام اوکی شدن؛ میدونم چی به چیه و از همه مهمتر ااینکه از نظر قیمتی و هم از این نظر که خیلی مرتب و راحته کار کردن باهاش”

سلام و خسته نباشید خدمت شما؛ فقط میتونم بگم کمتر پشتیبانی دیدم اینجوری واسه مشتریهاش وقت قائل بشه. آرزوی موفقیت روز افزون رو دارم واستون

من از وقتی باهاش آشنا شدم حساب کتاب هام دقیق شده؛ مناسب کسب و کارهایی هستش که رو به پیشرفت هستند حسابداری و تست کنترل کیفیت رو باهم دارید.

“عالیه ؛ ۱۰ سال دنبال همچین چیزی میگشتم!”