حسابداری

قابلیت های سرویس حسابداری فینتی

خلاصه وضعیت یا داشیورد

سرویس داشبورد در نرم افزار فینتی گزارش کلی و خلاصه ای از وضعیت تعمیرگاه, دستگاه های ورودی و خروجی , موجودی صندوق , موجودی حساب های بانکی , گزارش کلی از سود و زیان در بخش فروشگاه و تعمیرگاه و حتی نمودارهایی از عملکرد پرسنل تعمیرگاه و فرورشگاه را هم به مدیریت ارایه میدهد. در سرویس داشبورد همه چیز دستتون میاد!

لیست بدهکاران و بستانکاران

درسرویس بدهکاران و بستانکارن، فینتی گزارشی کامل از تمامی طرف حساب هایی که بدهکار یا بستانکار می باشند را دریافت خواهید کرد و حتی میتوانید به بدهکاران پیامک یادآوری پرداخت با مبلغ مانده بدهی و اطلاعات شماره حساب شرکت را ارسال کنید.
این لیست ها فقط با فشردن یک کلیک برای شما ارایه میشود!

مدیریت امورمالی آنلاین

در بخش امور مالی فینتی به راحتی انواع اسناد مالی مانند دریافت، پرداخت ، هزینه ، درآمد ، بانک به صندوق و صندوق به بانک را ثبت کنید و گزارش گیری کنید.
باتوجه به اینکه فینتی آنلاین است برای جلوگیری از فراموش شدن ، شما در هر زمان و مکانی میتوانید از طریق گوشی هم اسناد مالی را ثبت کنید.

محاسبه سود و زیان

چه تعمیرگاه باشید یا فروشگاه یا هردو، فینتی سود و زیان کسب و کارتان را بصورت تفکیک شده و مرتب براساس بازه تاریخ در اختیار شما قرار میدهد. بسیاری از کسب و کارهایی که از فینتی استفاده نمیکنند حتی دقیقا نمیدانند چقدر سود یا زیان کرده اند! 

مدیریت صندوق و بانک

پس از ثبت موجودی صندوق و معرفی حساب های بانکی در فینتی تمام گردش مالی خود در صندوق که بصورت نقدی است و گردش های حساب بانکی را جزء به جزء میتوانید به تفکیک حساب های بانکی گزارش بگیرید و از نظم بیش از پیش در کسب و کارتان لذت ببرید.

مدیریت چک ها

مدیریت چک  های صادر شده توسط شما و یا چک های دریافتی از مشتری و حتی چک های خرج شده ی مشتریان همگی در فنتی بسیار آسان است، فینتی حتی میتواند موقع سررسید چک ها به مشتریان پیامک یادآوری بفرستد! 
برای کار با فینتی لازم نیست حسابدار باشید فینتی حسابدار شماست.