آشنایی با امکانات نرم افزار فینتی

فینتی یک نرم‌افزار یکپارچه است چرا که تمام امکانات برای مدیریت تعمیرگاه  حسابداری و مدیریت انبار را دارا میباشد. با توجه به اینکه فینتی بر بستر وب (ابری) طراحی شده است شبکه کردن پرسنل در فینتی بسیار آسان است از طرفی امنیت اطلاعات نیز بصورت قابل توجهی نسبت به سایر نرم افزارهای آفلاین بالاتر است. برای آشنایی بیشتر میتوانید مروری بر امکانت فنتی داشته باشید.

نرم افزار حسابداری آنلاین ابری

ایجاد شبکه آنلاین بین پرسنل

اگر میخواهید تعمیرکاران و یا فروشندگان از هرجایی با لپ تاپ یا موبایل خودشان بتوانند به نرم افزار حسابداری و انبار دسترسی داشته باشند و بتوانند بصورت مستقل فاکتور و یا حتی قبض تعمیرگاه یا سند مالی صادر کنند نرم افزار فینتی برای شما طراحی شده است.

قبض پذیرش تعمیرگاه

صدور قبض پذیرش تعمیرگاه

فرقی نمیکند تعمیرگاه موبایل لپ تاپ خودرو یا لوازم خانگی داشته باشید؛ برای تمام اصناف خدماتی صدور قبض پذیرش تعمیرگاه مهم است شما و تعمیرکاران شرکت تان بدون محدودیت مکانی توسط موبایل وکامپیوترمیتوانید براحتی قبض تعمیرگاه صادر کنید طوری که قابلیت چاپ و حتی ارسال پیامک خودکاررا نیزدارد.

مدیریت قفسه های تعمیرگاه

مدیریت قفسه های تعمیرگاه

مدیریت قفسه برای تعمیرگاه های موبایل و لپ تاپ بسیار مهم است چرا که وقتی دستگاهی برای تعمیر باز میشود ممکن است چندروز منتظر قطعه باشید واگر قفسه های تعمیرگاه تان بخوبی مدیریت نشوند ممکن است متضرر شوید اما سرویس مدیریت قفسه در فینتی جلوی شلوغی میز کار وگم شدن قطعات ریز را میگیرد و آرامش خاطر را برای شما به همراه دارد. 

ارسال پیامک خودکار به مشتریان crm

اطلاع رسانی پیامکی خودکار به مشتریان

بدون نیاز به خرید سرشماره پیامکی؛ در فینتی برای قبض پذیرش تعمیرگاه؛ اطلاع از آخرین وضعیت دستگاه در تعمیرگاه؛ فاکتورهای خرید و فروش؛ صورتحساب،  های مالی و سررسید بدهی ها بصورت خودکار به مشتریان پیامک یادآوری ارسال میشود.

فاکتور فروش آنلاین

صدور فاکتور فروش کالا و خدمات

صدور فاکتورهای قابل چاپ و پیامکی توسط کامپیوتر و موبایل یکی از ویژگی های منحصربفرد فینتی است. فرض کنید ویزیتور ها میتوانند با موبایل یا تبلت شان براحتی با اطلاع از موجودی لحظه ای انبار فاکتور فروش صادر کنند، فوق العاده نیست؟!

محاسبه خودکار کمیسیون پرسنل

درصد کمیسیون پرسنل

درصد کمیسیون سود فروش و تعمیرات را برای پرسنل تان تعریف کنید و تمام! نرم افزار فینتی میتواند براحتی تمام محاسبات درصد کمیسیون پرسنل را بصورت دقیق برای مدیریت تنظیم کرده و ارایه دهد؛ هیچوقت محاسبه کمیسیون پرسنل به این سادگی نبوده است. 

صدور فاکتور قابل چاپ و آنلاین

صدور فاکتور قابل چاپ و آنلاین

انواع فاکتور خرید ، فروش ، برگشت از خرید و برگشت از فروش و ضایعات را صادر و به صورت پیامکی یا چاپی به مشتری ارائه دهید.
ارایه فاکتورهای آنلاین برای بهبود جایگاه برند تان در ذهن مخاطب میتواند بسیار تاثیرگذار باشد.

گزارش کاردکس کالا

گزارش کاردکس کالا

گزارشات جامعی از ورود و خروج و گردش کالاها در انبار به تفکیک تاریخ و طرف حساب ها داشته باشید ؛ گزارش کاردکس کالا برای ردیابی گردش کالایی خاص در انبارمیتواند بسیار کاربردی باشد.

معرفی کالا در انبار

معرفی کالاها در انبار

انواع کالاهای موجود در فروشگاه یا انبار خود را با ذکر جزئیات کامل تعریف و در گروه و زیرگروه های مختلف دسته بندی کنید.
حتی میتوانید سریال کالاهای موجودی تان را هنگام تعریف موجودی وارد کنید.

محاسبه خودکار ارزش ریالی کالاها

گزارش کلی یکی از سرویس های بسیار کاربردی در فینتی است چرا که مدام درحال پایش ارزش ریالی و موجودی کالاهای انبارشماست و هرلحظه که اراده کنید میتوانید ارزش ریالی کالاهای انبار تان را بصورت کلی یا دسته بندی های مختلف مشاهده کنید.

محاسبه خودکار هزینه ها

شما میتوانید در فینتی تمام هزینه های تعمیرگاه و فروشگاه را بصورت مجزا تعریف و دسته بندی کنید تا براحتی گزارش مجموع هزینه های بخش های مختلف کسب و کارتان را در اختیار داشته باشید.

لیست موجودی کالاها در لحظه

 ارایه لیست موجودی کالاها در لحظه یکی از ویژگی های خاص فینتی است چرا که در فینتی ویزیتور یا فروشنده شما میتواند حتی در شهری دیگر با موبایل اش فاکتور فروش صادر کرده باشد، بنابراین مشاهده لیست موجودی کالاها در لحظه بسیار ارزشمند میتواند باشد.

خلاصه وضعیت یا داشبورد

سرویس داشبورد در نرم افزار فینتی گزارش کلی و خلاصه ای از وضعیت تعمیرگاه, دستگاه های ورودی و خروجی , موجودی صندوق , موجودی حساب های بانکی , گزارش کلی از سود و زیان در بخش فروشگاه و تعمیرگاه و حتی نمودارهایی از عملکرد پرسنل تعمیرگاه و فرورشگاه را هم به مدیریت ارایه میدهد. در سرویس داشبورد همه چیز دستتون میاد!

لیست بدهکاران و بستانکاران

درسرویس بدهکاران و بستانکارن، فینتی گزارشی کامل از تمامی طرف حساب هایی که بدهکار یا بستانکار می باشند را دریافت خواهید کرد و حتی میتوانید به بدهکاران پیامک یادآوری پرداخت با مبلغ مانده بدهی و اطلاعات شماره حساب شرکت را ارسال کنید.
این لیست ها فقط با فشردن یک کلیک برای شما ارایه میشود!

مدیریت امورمالی آنلاین

در بخش امور مالی فینتی به راحتی انواع اسناد مالی مانند دریافت، پرداخت ، هزینه ، درآمد ، بانک به صندوق و صندوق به بانک را ثبت کنید و گزارش گیری کنید.
باتوجه به اینکه فینتی آنلاین است برای جلوگیری از فراموش شدن ، شما در هر زمان و مکانی میتوانید از طریق گوشی هم اسناد مالی را ثبت کنید.

محاسبه سود و زیان

چه تعمیرگاه باشید یا فروشگاه یا هردو، فینتی سود و زیان کسب و کارتان را بصورت تفکیک شده و مرتب براساس بازه تاریخ در اختیار شما قرار میدهد. بسیاری از کسب و کارهایی که از فینتی استفاده نمیکنند حتی دقیقا نمیدانند چقدر سود یا زیان کرده اند! 

مدیریت صندوق و بانک

پس از ثبت موجودی صندوق و معرفی حساب های بانکی در فینتی تمام گردش مالی خود در صندوق که بصورت نقدی است و گردش های حساب بانکی را جزء به جزء میتوانید به تفکیک حساب های بانکی گزارش بگیرید و از نظم بیش از پیش در کسب و کارتان لذت ببرید.

مدیریت چک ها

مدیریت چک  های صادر شده توسط شما و یا چک های دریافتی از مشتری و حتی چک های خرج شده ی مشتریان همگی در فنتی بسیار آسان است، فینتی حتی میتواند موقع سررسید چک ها به مشتریان پیامک یادآوری بفرستد! 
برای کار با فینتی لازم نیست حسابدار باشید فینتی حسابدار شماست.