1500+ کسب و کار با فینتی در حال رشد هستند.

کسب و کارهای بسیاری از اصناف مختلف به ما اعتماد کرده  و تمام امور حسابداری ، انبارداری و تعمیرگاه خود را با نرم افزار فینتی به صورت یکپارچه مدیریت می کنند.

وجه تمایز نرم افزار فینتی پشتیبانی پاسخگو و مسولیت پذیر آن است؛ تیم پشتیبانی همیشه همراه شما در مسیر رشد کسب و کار شما خواهد بود.

ما از سال 1393 در دکتربایوس با تعمیر لپتاپ‌ها شروع به کار کردیم و بعدها فعالیت‌های خود را به تعمیرات تلفن همراه نیز گسترش دادیم. در این مدت نرم‌افزارهای مختلفی را برای حسابداری و مدیریت بخش تعمیرات خریداری کرده بودیم اما هیچ‌کدام برای نیازهای ما مناسب نبودند چرا که اکثر شرکت های نرم افزاری مالی و حسابداری درک روشن و دقیقی از نیازهای تعمیرگاه ها نداشتند. بنابراین خودمان دست بکار شدیم! تصمیم گرفتیم یک برنامه مدیریت تعمیرگاه برای خودمان طراحی کنیم؛ تیم برنامه‌ نویسی ما پروژه را در بهار1400 استارت زد و بی وقفه برنامه را توسعه داد و در نهایت نسخه اولیه را در خرداد 1401 آماده کرد.

دقیقاً همان چیزی شد که ما می‌خواستیم! اما این پروژه تا آن موقع نام نداشت! بنابراین پروژه را فینتی Finty نامگذاری کردیم .

پس از گذشت مدت زمان کمی نسخه تجاری را بصورت آزمایشی ارایه دادیم و اصناف خدماتی استقبال فوق العاده ای از فینتی کردند و نیازهای جدید زیادی از طرف مشتریان مان مطرح شد و تیم فنی قدرتمندمان یکی از پس از دیگری ویژگی های جدیدی به فینتی اضافه کرد و به مرور امکانات بخش های حسابداری ، امور مالی ، مدیریت کالاها و انبار و مشتریان نیز اضافه شد.

با هر چه کاملتر شدن و توسعه بیشتر نرم افزار مشاغل مختلفی به جمع ما پیوستند و امروز بیش  از 1500 کسب و کار کوچک و بزرگ تعمیراتی و حتی مراکز گارانتی و فروشگاه ها از فینتی استفاده میکنند و این مایه افتخار و دلگرمی ما شد.

ما در اوایل سال 1402 تصمیم گرفتیم نسخه انگلیسی نرم افزار را ارایه دهیم تا فینتی را به برندی بین المللی تبدیل کنیم و امروز نرم افزار حسابداری آنلاین و مدیریت تعمیرگاه فینتی بصورت 2 زبانه به مشتریانش از صدها کشور در سراسر دنیا سرویس ارایه میدهد و در پیشرفت کسب و کارشان آن ها را یاری میکند.