سرعت کار مجموعه و هماهنگی بین افراد با استفاده از فینتی بسیار بالاتر رفته و در نهایت این موضوع خیلی روی میزان درآمد من اثر داشته...

مدیریت مجموعه خدمات لپ تاپ صفر و یک

بهترین انتخاب برای تعمیرگاه کامپیوتر شما

بسیاری از کاربران فینتی تعمیرگاه ها و فروشگاه های کامپیوتر و لپ تاپ هستند زیرا هرآنچه را که نیاز داشتند در فینتی یافتند.

ایجاد شبکه داخلی بین پرسنل

عدم هماهنگی تعمیرکاران و پرسنل برای ارائه خدمات باعث بی نظمی در تعمیرگاه کامپیوتر شما شده؟

با فینتی نظم و هماهنگی بین آنها را دوچندان کنید.

به راحتی و بدون نیاز به خرید قفل سخت افزاری بین پرسنل خود شبکه ایجاد کرده و برای هر یک دسترسی های سفارشی به سیستم را اعمال کنید.

با این قابلیت تعمیرکاران حتی در خارج از تعمیرگاه نیز می توانند دستگاهی را تعمیر کرده و قبض پذیرش صادر کنند.

مدیریت قفسه

چندین لپ تاپ به صورت همزمان باز شده و در حال تعمیره؟

یا دستگاهی باز شده و منتظر قطعست؟

قطعا احتمال به هم ریختگی و گم شدن قطعات وجود دارد.

با فینتی به هر دستگاه یک قفسه اختصاص دهید و با چاپ لیبل مخصوص هر دستگاه و چسباندن روی قطعات از هرگونه مشکل جلوگیری کنید.

سرویس قفسه فینتی براساس تعداد قفسه های تعیرگاه شما به هر دستگاه تعمیری یک قفسه اختصاص می دهد و پر یا خالی بودن قفسات را به صورت خودکار پس از تحویل دستگاه مشخص خواهد کرد.

ارسال خودکار پیام

فینتی CRM فروشگاه و تعمیرگاه کامپیوتر شما را رشد خواهد داد.

یکی از بهترین راه ها برای افزایش رضایت مشتریان روشی آسان برای هماهنگی راحت آنها در روند تعمیرات است که فینتی به راحتی آن را در فروشگاه و تعمیرگاه کامپیوتر شما پیاده سازی می کند.

در فینتی می توانید قبوض پذیرش، فاکتورها، مانده حساب بدهکاران، تغییر وضعیت تعمیرات دستگاه و ... را به صورت پیام برای مشتری ارسال کنید.

گزارش عملکرد کلی

حتما نیاز به گزارشی از عملکرد کلی فروشگاه و تعمیرگاه کامپیوتر خود را برای مدیریت و تصمیم گیری بهتر حس کرده اید..

فینتی با سرویس داشبورد خود گزارشی  کامل و خلاصه از ورودی و خروجی های تعمیرگاه، میزان سود و زیان فروشگاه، میزان پورسانت پرسنل و نمودارهای سود و زیان کلی تعمیرگاه و فروشگاه را در اختیار شما قرار می دهد.

صدور قبض پذیرش تعمیرگاه

برای تعمیرات خارج از فروشگاه باید قبض صادر کنید؟

با فینتی به راحتی و فقط با تلفن همراه خود از هرجایی می توانید تمام مشخصات دستگاه و اطلاعات مشتری خود را در سیستم ثبت و قبض را به صورت پیامکی برای مشتری ارسال کنید.

در سرویس پذیرش تعمیرگاه فینتی تمامی مشخصات دستگاه از قبیل برند، مدل، شماره سریال ، ایرادات و متعلقات و حتی عکس دستگاه ثبت می شود و قبض پذیرش به دو صورت چاپی و الکترونیکی امکان صدور دارد.

گزارش عملکرد پرسنل

در بخش فروش و تعمیرات برای تعمیرکاران و فروشندگان درصد کمیسیون درنظر گرفتین و محاسبه تک تک زمان زیادی ازتون میگیره؟

نرم افزار فینتی به راحتی تمام کمیسیون هایی که باید پرداخت کنید رو محاسبه و لیست می کنیم !

فقط کافیه درصد کمیسیون هر شخص رو مشخص کنید تا سیستم بطور خودکار میزان کمیسیون رو محاسبه کنه و گزارش مالی عملکرد پرسنل رو در اختیارتون قرار بده.

تقسیم وظایف

برای هر لپ تاپ یا کامپیوتری که پذیرش می کنید تعمیرکار یا تعمیرکارانی را تعیین کنید و روند انجام تعمیرات را به راحتی کنترل کنید.

با سیستم مدیریت تعمیرگاه فینتی تعداد دستگاه ها در مراحل مختلف تعمیر و دستگاه های پنل کاربری هر تعمیرکار به تفکیک قابل گزارش گیری است .

مدیریت امور مالی

با فینتی به راحتی و از هرجایی امور مالی مجموعه ی خود را کنترل کنید.

تمامی اسناد مالی دریافت ، پرداخت ، هزینه ، درآمد و ... را ثبت و به راحتی مدیریت کنید.

سیستم مالی فینتی شامل نمایش بدهکاران و بستانکاران، مدیریت صندوق و حسابهای بانکی ، صورتحساب اشخاص ،مدیریت چک ها و بسیاری امکانات دیگر می باشد.

مدیریت انبار و کالا

در کنار خدمات تعمیرگاهی بخش فروش لپ تاپ و کامپیوتر و لوازم جانبی هم دارید؟

با یکپارچگی فینتی به صورت همزمان تعمیرگاه و فروشگاه خود را مدیریت کنید.

 کامپیوتر و لپ تاپ و سایر کالاهای خود را در انبارهای مختلف به تفکیک گروه و زیرگروه دسته بندی کنید و فاکتور خرید و فروش و ... آنها را نیز صادر کنید.