سوالات عمومی

فینتی نرم افزار آنلاین و یکپارچه مدیریت تعمیرگاه و حسابداری و انبار وکالا است.

فینتی برای تمامی تعمیرگاه ها و فروشگاه های کوچک تا متوسط قابل استفاده می باشد.

با نرم‌افزار آنلاین، برخلاف نرم‌افزار آفلاین، حضور فیزیکی در محل کار غیرضروری است، زیرا می‌توانید از هر کجا و در هر زمان به نرم‌افزار دسترسی داشته باشید. اطلاعات در سیستم شما ذخیره نمی شود و خطر از دست رفتن داده ها کاهش می یابد زیرا همه داده ها به طور ایمن در سرورهای قدرتمند  ذخیره می شوند.

با کمال میل ! اگر برای همه کاربران امکان پذیر و مفید باشد، ما با کمال میل پیشنهادات شما را در نظر خواهیم گرفت و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

 

 

خیر ! شما بدون هیچ هزینه اضافه ای می توانید از خدمات پشتیبانی استفاده کنید. تیم پشتیبانی فینتی همیشه پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود.

خیر! فینتی یک برنامه آنلاین است و شما نیازی به خرید سرور ندارد و تمام اطلاعات شما در سرورهای فینتی ذخیره خواهد شد.

بله ! برای دریافت نسخه آزمایشی و مشاهده ی امکانات برنامه می توانید به صفحه ی دریافت دمو مراجعه کنید.

برای شروع فقط کافیست فرم فعالسازی را پر کرده تا نام دکاربری و رمز عبور برای شما پیامک شود و تیم پشتیبانی با شما تماس بگیرند و اکانت شما فعالسازی شود.

شما با فینتی بدوننیاز به دانش حسابداری خاصی یک حسابداری - انبارداری و مدیریت تعمیرگاه مرتب و دقیق خواهید داشت و با قابلیت آنلاین بودن فینتی و رابط کاربری روان آن هرلحظه می توانید به اطلاعات و سیستم حسابداری خود دسترسی داشته باشید.

تعمیرگاه

بله، شما این امکان را دارید که دو نوع رسید صادر کنید، که به صورت چاپی روی کاغذ سایز A4 یا A5 موجود است یا برای کسانی که دوستدار محیط زیست هستند، می توان رسید الکترونیکی تولید و از طریق پیامک ارسال کرد.

 

بله، تعمیرگاه موبایل ، رایانه، تلویزیون یا لوازم خانگی تفاوتی ندارد. مدیریت تعمیرگاه فینتی تمام نیازهای بخش خدمات شما را برآورده می کند. به سادگی انواع دستگاه های تعمیری را در قسمت تنظیمات تعریف و شروع به کار کنید!

با پیامک ! فینتی تمام تماس های اضافی و اتلاف وقت شما را حذف می کند.

وقتی دستگاه در مراحل مختلف تعمیرات قرار می گیره برای مشتری پیامک ارسال میشه و در پیامک لینک فاکتور کالا و خدمات نیز درج میشه و مشتری به صورت آنلاین در جریان روند کار و هزینه ی دستگاه خود قرار می گیره. 

قطعا ! با قابلیت آنلاین بودن فینتی شما به راحتی میتونید برای تمامی پرسنل خود دسترسی ایجاد کنید و بدون نیاز به خرید قفل سخت افزاری و هزینه های مجزا یک شبکه داخلی کاملا منظم داشته باشید.

در فینتی علاوه بر شما به عنوان مدیر ، دونفر از پرسنل به صورت رایگان امکان دسترسی به شبکه را خواهند داشت.

همچنین با تماس با پشتیبانی می توانید تعداد دسترسی را افزایش داده که به ازای هر تعداد دسترسی بیشتر ماهانه 50 هزارتومان به حق اشتراک شما افزوده خواهد شد.

خیر ! شما می تونید برای هر شخصی که دسترسی به سیستم را دارد سفارشی سازی انجام بدین و تعیین کنید به کدامیک از بخش هاها دسترسی داشته باشد.

قطعا ! فقط کافیه درصد کمیسیون هر یک ا زپرسنل در بخش خدمات یا فروش را تعیین کرده تا سیستم به صورت خودکار پس از ثبت هر فاکتور میزان کمیسیون آنها را محاسبه کرده و در پایان ماه گزارش کاملی از عملکرد و پورسانت آنها داشته باشید.

حسابداری

با فینتی به راحتی می توانید اسناد مختلف دریافت و پرداخت را صادر کنید، تراکنش های نقدی و بانکی خود را به صورت یکپارچه ثبت کنید و حسابداری دقیق و مرتبی در مجموعه داشته باشید.

صورتحساب اشخاص | کاردکس اشخاص | کاردکس کالا | گزارش کلی انبار | دفتر روزنامه | گزارش پرسنل | لیست بدهکاران و بستانکاران و بسیاری از گزارشات سفارشی رو میتونید براحتی دریافت کنید.

 

 

بله ! به راحتی و فقط با یک کلیک می تونید لیست تمامی بدهکاران و بستانکاران مجموعه ی خود به همراه ریز تراکنش آنها را داشته باشید و برای بدهکاران پیامک یاداوری ارسال کنید.

فینتی تمامی چک های صادر یا دریافت شده را مدیریت می کند.

با سرویس چک ها در فینتی می توانید چک ها را در وضعیت های مختلف مانند وصول شده ، پاس شده ، نزد صندوق و ... قرار دهید.

فینتی چک ها را بر اساس تاریخ آنها با تفکیک رنگ به شما نمایش می دهد و همچنین می توانید برای اشخاصی که سررسید چک آنها نزدیک است پیامک یاداوری ارسال کنید. 

می توانید انواع حساب بانکیخود را تعریف و برای هر یک دسته چک مجزا تعریف کنید و تمامی تراکنشات حسابهای خود را ثبت و گزارش گیری نمایید.

قطعا ! با سرویس صورتحساب و کاردکس اشخاص فینتی تمامی ریز تراکنشات با طرف حسابهای مجموعه به تفکیک تاریخ و مبالغ آنها را می توانید گزارش گیری کنید.

انبار و کالا

قطعا! پس از ثبت نام می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا تمامی منوها و امکانات مربوط به تعمیرگاه را برای شما غیر فعال کنند و از بخش انبار و کالا و حسابداری آن برای فروشگاهتان استفاده کنید.

قطعا! شما می توانید تعداد نامحدودی انبار تعریف کنید و برای هر یک گروه ها و زیرگروه های جداگانه ایجاد کنید.

 

بله ! تمامی ترکنشات فروشگاه اعم از نقدی و بانکی ، انواع دریافت و پرداخت فاکتورها ، هزینه ها و درآمدها را می توانید با فینتی به راحتی ثبت و مدیریت کنید.

حتما ! شما می توانید انواع فاکتور خرید ، فروش ، برگشت از خرید و برگشت از فروش را صادر و به دو صورت چاپی و الکترونیکی از طریق پیامک به مشتری ارائه دهید.

فقط کافیه درصد کمیسیون فروشندگان را تعیین کنید تا پس از هر فروش سیستم به صورت خودکار میزان پورسانت آنها را محاسبه کند و هر زمان که تمایل دارید با تعیین بازه ی تاریخی می توانید مبلغ کل کمیسیون آنها را بدون اتلاف وقت گزارش گیری کنید.

حتما ! سیستم به صورت خودکار ورود و خروج کالاها را محاسبه و موجود یا نموجود بودن آنها را تفکیک می کند و شما در زمان انبارگردانی به راحتی می توانید از گزارشات جامع فینتی برای تاریخچه ی هرکالا استفاده کنید.

امنیت و حریم خصوصی

تمام اطلاعات کاربران در سرورهای قدرتمند فینتی ذخیره میشه و هیچ دیتایی در کامپیوتر شخصی شما ذخیره نمیشود هرچند، از هر سرویسی که مدنظرتون هست میتونید داخل برنامه خروجی اکسل بگیرید.

سرور ها معمولا از لحاظ سخت افزاری مانند کامپیوتر یا لپ تاپ های خانگی نیستند و استانداردهای خاصی دارند و بسیار پایدار و قابل اعتماد هستند با این حال ما اطلاعات مشتریان را روزانه چندین بار در سرورهای مجزا بکاپ میگیریم تا اطلاعات شما آسیبی نبیند و با خیالی آسوده بفکر توسعه کسب و کارتان باشید.

خیر - اطلاعات شما فقط برای شما و کاربرانی که به آنها اجازه دسترسی داده اید قابل دسترسی است.

1: فعال سازی تایید دو مرحله ای: با استفاده از این قابلیت، هیچکس حتی با نام کاربری و رمز عبور نمی تواند به سیستم شما دسترسی داشته باشد.
2: سرویس ورود: ورود و خروج پرسنل را از حساب خود پیگیری کنید.
3: توکن ورود