کلا حضور نظم توی مجموعه و هر شغلی باعث بهره وری و رشد و در نتیجه افزایش درآمد اون شغل میشه که ما با اومدن فینتی فکر می کنم بالغ بر 30درصد افزایش درآمد داشتیم. 

مدیریت مجموعه موبوسرویس

بهترین انتخاب برای تعمیرگاه موبایل شما

عمده کاربران فینتی تعمیرگاه ها و فروشگاه های  تلفن همراه هستند زیرا هرآنچه را که نیاز داشتند در فینتی یافتند!

صدور قبض تعمیرگاه؛ گزارشات دقیق ورود دستگاه تا لحظه خروج؛ مدیریت موجودی کالاهای انبار؛ صدور انواع فاکتورهای خرید و فروش و حتی مدیریت تمام امور مالی!
تازه با گوشی و کامپیوتر هم همه جا در دسترس!

بزا بهت بگم چطور میتونیم کمکت کنیم!

ما فینتی رو اول اولش برای صنف موبایل و کامپیوترطراحی کردیم؛ چرا اینو میگم؟
چون خودمون 14 سال توی صنف تعمیرات کامپیوتر و موبایل بودیم و همه ی ون چیزی که میخواید رو دقیقا میدونیم چیا هستن!
واسه همینه فینتی بین اعضای صنف موبایل و کامپیوتر فوق العاده استقبال شد. بیایید گوشه ای از ویژگی هایی که نیاز دارید و ما میدونیم رو بهتون بگیم 😉

قبض پذیرش تعمیرگاه

با قابلیت آنلاین بودن فینتی از هرجایی با تلفن همراه یا لپ ناپ خود قبض پذیرش دستگاه های تعمیراتی را با ذکر تمامی جزئیات دستگاه مانند ایرادات و متعلقات و ... صادر و برای مشتری ارسال کنید. قببض پذیرش در فینتی بصورت پیامکی و حتی قابل چاپ امکانپذیر است.

صدور انواع فاکتور

انواع فاکتور خرید و فروش و برگشت ازخرید و برگشت از فروش را صادر و به دو صورت چاپی و الکترونیکی به مشتری خود ارائه دهید.

مدیریت امور مالی

تمامی اسناد مالی شامل دریافت ، پرداخت ، درآمدها ، هزینه ها و ... را در انواع تراکنشات نقدی و بانکی در سیستم حسابداری آنلاین خود ثبت و مدیریت کنید.

اطلاع رسانی پیامکی

بدون نیاز به خرید پنل پیامکی و هزینه های اضافی در بخش های مختلف برنامه برای مشتریان خود پیامک ارسال کرده، فاکتورها و قبض های پذیرش را الکترونیکی ارسال کنید و تمامی تماس های اضافی خود را حذف و رضایت مشتریان را دوچندان کنید.

ایجاد شبکه داخلی

با فینتی برخلاف نرم افزارهای آفلاین می توانید بدون نیاز به خرید قفل سخت افزاری و هزینه های گزاف بین تعمیرکاران و پرسنل خود شبکه داخلی داشته باشید. فقط کافیست برای هر یک از آنها دسترسی های سفارشی سازی شده در سیستم تعریف کنید.

مدیریت انبار

کالاهای خود را به تفکیک گروه و زیرگروه های متفاوت با توجه به تعداد انبار خود در انبارهای مجزا تعریف و فروشگاه خود را با نظم دوچندان مدیریت کنید.

معرفی کالا

کالاهای موجود در انبار خود را با تمامی جزئیات و تفکیک قیمت خرید و فروش ، تعداد موجودی اول دوره و اختصاص کد کالا به هر یک از آنها در سیستم ثبت کنید.

گزارش موجودی

با فینتی فقط با یک کلیک گزارشی به روز و کامل از کالاهای موجود یا ناموجود در انبار خود داشته باشید.

محاسبه کمیسیون پرسنل

درصد کمیسیون هر یک از تعمیرکاران یا پرسنل خود را در بخش خدمات و فروش را تعیین کنید تا سیستم به صورت خودکار میزان کل کمیسیون آنها را به شما گزارش دهد.

مدیریت قفسه های تعمیرگاه

در فینتی با توجه به تعداد قفسه های تعمیرگاه شما به صورت خودکار به هر دستگاه یک قفسه اختصاص می یابد و هیچ قطعه ای در پروسه ی تعمیرات جابجا یا مفقود نمی شود و از تمامی مشکلات احتمالی شما جلوگیری خواهد شد.

مدیریت بدهکاران و بستانکاران

با سرویس بدهکاران و بستانکارن فینتی گزارشی کامل از تمامی طرف حسابهایی که بدهکار یا بستانکار می باشند را داشته باشید و برای آنها پیامک یادآوری ارسال کنید.

محاسبه خودکار سود و زیان

فینتی به صورت خودکار میزان سود و زیان خدمات و فروش مجموعه ی شما را به صورت تفکیک شده محاسبه خواهد کرد و گزارشی کامل از عملکرد کسب وکارتان خواهید داشت.

مدیریت حساب های بانکی

انواع حسابهای بانکی خود را در سیستم تعریف و تراکنشات هر یک از حسابها را به صورت جداگانه درج و مدیریت کنید.

مدیریت صندوق

تمامی دریافت ها و پرداخت های نقدی خود را در سیستم ثبت و صندوق خود را به راحتی مدیریت کنید.

داشبورد

با سرویس داشبورد فینتی گزارشاتی جامع همراه با نمودارهای آماری از عملکرد مالی مجموعه و هر یک از پرسنل به تفکیک تاریخ خواهید داشت.

صورتحساب اشخاص

با سرویس صورتحساب اشخاص فینتی ریزتراکنشات هر یک از طرف حساب های خود را با ذکر جزئیات دریافت و پرداخت و تاریخ خواهید داشت.

کاردکس کالا

گزارشاتی جامع ازگردش کالاها در انبار به تفکیک تاریخ و طرف حساب ها داشته باشید و به صورت دقیق ریز گردش هر یک از کالاها را رهگیری کنید.

گروههای کاربری متفاوت

طرف حساب های مجموعه ی خود را در گروه های کاربری مجزا مانند مشتریان ، تعمیرکاران ، پرسنل ، همکاران و ... دسته بندی کنید.

دسته بندی هزینه ها

انواع هزینه های مجموعه ی خود را در گروه ها و زیرگروه های متفاوت دسته بندی و حسابداری کنید.

حسابداری کاربردی

با رابط کاربری ساده و روان فینتی بدون نیاز به دانش حسابداری خاصی حسابداری کاملا دقیق و منظم خواهید داشت.

حفظ امنیت اطلاعات

فینتی حفظ اطلاعات شما را تضمین می کند. تمامی اطلاعات شما در سرورهای قدرتمند فینتی ذخیره و بکاپ گیری می شود وهیچ دیتایی روی سیستم شخصی شما ذخیره نخواهد شد. با ذکر این نکته که تمامی سرویسهای فینتی قابلیت گرفتن خروجی اکسل را دارند و شما می توانید در صورت تمایل اطلاعات را در سیستم خود نیز ذخیره کنید.

حفظ حریم خصوصی

با قابلیت های امنیتی فینتی مانند کد ورود دوعاملی هیچ شخصی امکان دستیابی به اطلاعات شما را ندارد.

یک تجربه واقعی از کار با فینتی داشته باشید

با استفاده از نسخه آزمایشی تمام قابلیت های فینتی را مشاهده کنید.