ساده و آسان مدیریت کنید!

امکانات نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی

ایجاد شبکه آنلاین بین پرسنل

اگر میخواهید تعمیرکاران و یا فروشندگان از هرجایی با لپ تاپ یا موبایل خودشان بتوانند به نرم افزار حسابداری و انبار دسترسی داشته باشند و بتوانند بصورت مستقل فاکتور و یا حتی قبض تعمیرگاه یا سند مالی صادر کنند نرم افزار فینتی برای شما طراحی شده است.

صدور قبض پذیرش تعمیرگاه

فرقی نمیکند تعمیرگاه موبایل لپ تاپ خودرو یا لوازم خانگی داشته باشید؛ برای تمام اصناف خدماتی صدور قبض پذیرش تعمیرگاه مهم است شما و تعمیرکاران شرکت تان بدون محدودیت مکانی توسط موبایل وکامپیوترمیتوانید براحتی قبض تعمیرگاه صادر کنید طوری که قابلیت چاپ و حتی ارسال پیامک خودکاررا نیزدارد.

مدیریت قفسه های تعمیرگاه

مدیریت قفسه های تعمیرگاه

مدیریت قفسه برای تعمیرگاه های موبایل و لپ تاپ بسیار مهم است چرا که وقتی دستگاهی برای تعمیر باز میشود ممکن است چندروز منتظر قطعه باشید واگر قفسه های تعمیرگاه تان بخوبی مدیریت نشوند ممکن است متضرر شوید اما سرویس مدیریت قفسه در فینتی جلوی شلوغی میز کار وگم شدن قطعات ریز را میگیرد و آرامش خاطر را برای شما به همراه دارد. 

اطلاع رسانی پیامکی خودکار به مشتریان

بدون نیاز به خرید سرشماره پیامکی؛ در فینتی برای قبض پذیرش تعمیرگاه؛ اطلاع از آخرین وضعیت دستگاه در تعمیرگاه؛ فاکتورهای خرید و فروش؛ صورتحساب،  های مالی و سررسید بدهی ها بصورت خودکار به مشتریان پیامک یادآوری ارسال میشود.

صدور فاکتور کالا و خدمات

صدور فاکتورهای قابل چاپ و پیامکی توسط کامپیوتر و موبایل یکی از ویژگی های منحصربفرد فینتی است. فرض کنید ویزیتور ها میتوانند با موبایل یا تبلت شان براحتی با اطلاع از موجودی لحظه ای انبار فاکتور فروش صادر کنند، فوق العاده نیست؟!

درصد کمیسیون تعمیرکاران و فروشندگان

درصد کمیسیون سود فروش و تعمیرات را برای پرسنل تان تعریف کنید و تمام! نرم افزار فینتی میتواند براحتی تمام محاسبات درصد کمیسیون پرسنل را بصورت دقیق برای مدیریت تنظیم کرده و ارایه دهد؛ هیچوقت محاسبه کمیسیون پرسنل به این سادگی نبوده است.